Skip to content

De Jakunst Eervolle Vermeldingen

Jaarlijks kent Jakunst* naast de Jakunst Art Awards, maximaal veertig Eervolle Vermeldingen toe aan kunstenaars waarvan het Jakunst-team van mening is dat zij uitzonderlijke en lofwaardige kunst maken.

Alle kunstenaars die geëerd zijn met een Eervolle Vermelding worden hier met alle egards vermeld.
De kunstenaars met een Eervolle Vermelding die lid zijn van Jakunst, doen mee met een publieksverkiezing waaraan geld- en andere prijzen zijn verbonden. De stemming vindt volgend jaar plaats. We hopen dat u dan op Jakunst.nl terugkomt om uw stem uit te brengen.

* De Jakunst-team-leden bundelen meer dan 70 jaar professionele ervaring met beeldende kunst.

Dit zijn de kunstenaars die in 2021 door Jakunst een Eervolle Vermelding toegekend kregen. De namen van de kunstenaars die met de verkiezing meedoen, worden voorafgegaan door een *

* Peter Adams – Middelgrote bronzen werken met mooie vormen – www.peteradamsbeelden.nl
Nanda van Alebeek – Driedimensionaal werk met lef – www.kunstnanda.nl
Will Alferink – Sculpturen in porselein met bijzondere vormgeving – www.willyalferink.nl
Rien Arnouts – Bronzen en keramieken sculpturen – www.rienarnouts.nl
Theo Berkers – Nostalgisch en anders realisme – www.theoberkers.com
Marga Boogaard – Abstracte en geometrische vormen in keramiek – www.margaboogaard.nl
Gerda van de Brug – Originele keramische beelden – www.gerdavandebrug.nl
* Lia de Craen – Tweedimensionale composities in reliëf – www.pictum.nl
Francel van Drunen – Tweedimensionaal werk met diepte – www.francelvandrunen.nl
Riana Eckhardt – Mixed media op hoog niveau – www.riana-eckhardt.exto.nl
* Erica Hadjidakis – Driedimensionaal werk met verrassende elementen – www.ericahadjidakis.nl
* Mieke van den Hoogen-Huijgen – Waar fantasie de werkelijkheid raakt – www.miekevandenhoogen.nl 
Joss Jansen – Geraffineerd kleurgebruik – www.jossart.nl
Leontien Janssen – Treffende portretten –
Mandy Jones – Stijlvolle mixed media collages – www.mandyjones.nl
Eric Kerkvliet – Geschilderd realisme met en derde dimensie – www.erickerkvliet.exto.nl
* Caroline Kieboom – Subtiele vormen – www.spelenmetvuur.blog
Laurens van Koppenhagen – Knap samengestelde foto’s – www.owatmooi.nl
Loes Kouwenhoven – Aquarellen en gestileerd keramiek en brons – www.loeskouwenhoven.nl
Han de Leeuwerk – Mooi kleurenspel – www.handeleeuwerkkunst.nl
Nelleke Lengkeek – Keramiek met humor – www.facebook.com/pieternelkunst
Joke van Olm – Klein realistisch werk – www.jokekoenen.nl
Marion Murman – Grappige keramische beelden – www.kunstverdieping.nl/marionmurman
* Daniel Philippron – Mens en natuur – www.danielphilippron.com
Peggy Scholte – Realistische en fantasierijke 3D werken – www.peggyspaintings.nl
Lineke Speksnijder – Realistisch werk met diverse technieken – www.facebook.com/lineke.speksnijdervos
Carla Stamsnijder – Veelzijdige aquarellen –
John Striegel – Composities met delen van muziek instrumenten – www.striegel-art.com
* Martin Veldhuis – Bijzondere driedimensionale effecten in tweedimensionaal werk – www.marvelli.nl
Frank Vogt – Als geschilderd digitaal werk – www.frankvogt.nl
Marielle Vroemen – Complexe vormen met bijzondere afwerking – www.mariellevroemenart.com
Carina Wagenaar – Vrijwel symmetrische composities – www.carinawagenaar.nl
* Ron Westerweel – Divers realistisch werk – www.ronwesterweel.nl
Rob Zweerman – Fascinerende sculpturen met schijnbare eenvoud – www.zweerman.nl