Skip to content

Alle kunstenaars met een Jakunst Art Award

Vanaf eind december 2021 worden hier alle kunstenaars vermeld die geëerd zijn met een Jakunst Art Award 2021. Meer informatie over de Jakunst Art Awards vindt u hier: jakunst.nl/art-award.
Dit zijn de eerste kunstenaars die de Jakunst Art Award 2021 toegekend kregen. De namen van de kunstenaars die met de verkiezing meedoen, worden voorafgegaan door een *

* Ad Arma - beheerst veel disciplines waarbij grafisch werk en schilderijen extra opvallen - www.adarma-art.com2021
Max Baris - door herhaling, maar net iets anders vastgelegd, boeiend werk - www.maxbaris.nl2021
Margriet Blom - keramiek dat leeft - www.margrietblom.nl2021
Inez Bosker - schijnbaar nonchalant realistisch werk - www.atelierinezbosker.nl2021
Jos Dirix - bronzen paarden - www.josdirix.com2021
Floor de Bruyn-Kops - sprekend werk met subtiel kleurgebruik - www.floordebruynkops.nl2021
* Petra Dorst - lieflijke, figuratieve sculpturen - www.artgallery11m.com/petra-dorst 2021
Sam Drukker - weergaloze tekeningen en schilderijen - www.samdrukker.com2021
* Lilian Eliëns - schetsmatige modellen, die desondanks mensen blijven - www.lilianeliens.nl2021
Paul de Graaf - foto’s die beklijven - www.pauldegraaff.com2021
* Bojan Gurbaj - smaakvolle kunst - www.bojangurbaj.com2021
* Yolanda Den Hoed - gracieuze bronzen beelden - www.onlinekunstenaars.nl/overzicht/yollieart2021
Marco Käller - werk met water als referentie - www.kaller.nl2021
Meli Kuhn - vrouwen met een eigen signatuur - www.melikuhn.com2021
Marianne Y Naerebout - naïef - puur - kleurrijk - bruisend werk - www.naerebout.nl2021
Corjan Nodelijk - vertederende fantasiebeelden - www.corjannodelijk2021
Sylvie Overheul - mooi werk, vaak met een humoristisch tintje - www.sylvieoverheul.nl2021
* Martein Peeters - oude kunst in een hedendaagse jas - www.peeters-paintings.com2021
Aris Roskam - anders - leuk en attractief - www.arisroskam.com2021
Romy van Rijckevorsel - gewaagde, kleurrijke composities - www.romyvanrijckevorsel.nl2021
Mieke Sampers - knappe composities in reliëf - www.miekesampers.nl2021
* Ron Schouten - realistische schilderijen met vooral dierenkoppen - www.ron-schouten.jouwweb.nl2021
Ineke Snoek - karaktervolle beelden - www.beeldenvanpien.nl2021
* Claudia Stapel - indringende portretten - www.claudiastapel.com2021
Jacques Tange - herkenbare stijl met een verhaal - www.jacquestange.art2021
* Anja Temmink - zo indrukwekkend kan kunst zijn - www.lamozanja.nl2021
Toon Thijs - uitzonderlijk keramiek - www.toonthijs-keramiek.com 2021
* Marian Timmer - keramiek en brons met een uitgesproken eigen signatuur - www.mariantimmerkeramiek.nl2021
* Ad Verstijnen - vrolijke, kleurrijke, gestileerde figuren - www.adverstijnen.nl2021
* Frank Vincent - fraaie, meestal grote ruimtelijke vormen van staal - www.frankvincent.nl2021
Hanneke van Vliet - mooi geconstrueerde abstracte werken met keramiek - www.hannekevanvliet.nl2021
* Gerty Vos - knap realistisch werk op doek - www.gertyvos-artist.com2021
* Jan Weber - originele onderwerpkeuzes - www.janweber.nl2021
* Wil Westerweel - foto’s met een bijzondere sfeer - www.wilwesterweelfotografie.nl2021
Herbert Immer Willems - kleurrijk werk van olieverf op panelen - www.herbertwillems.webs.com2021
Henk Winkelman - beelden en reliëfs met karakters - www.winkelmankunst.nl2021