Skip to content

Alle kunstenaars met een Jakunst Art Award

Hier zijn alle kunstenaars vermeld die geëerd zijn met een Jakunst Art Award. Achter de vermeldingen staat het jaar waarin de Art Award is toegekend. Meer informatie over de Jakunst Art Awards vindt u hier: jakunst.nl/art-award.

Diedrik van Apple - digitale technieken combineren herkende beelden over de top - www.vanappleart.com2022
Ad Arma - beheerst veel disciplines waarbij grafisch werk en schilderijen extra opvallen - www.adarma-art.com2021
Max Baris - door herhaling, maar net iets anders vastgelegd, boeiend werk - www.maxbaris.nl2021
Patric Bergsma - ingenieuze driedimensionale landschappen - www.patrickbergsma.nl2021
Margriet Blom - keramiek dat leeft - www.margrietblom.nl2021
Marga Boogaard - abstracte en geometrische vormen van keramiek - www.margaboogaard.nl2022
Inez Bosker - schijnbaar nonchalant realistisch werk - www.atelierinezbosker.nl2021
Paul Brouns - de abstracte schoonheid van architectuur digitaal vastgelegd - www.paulbrouns.com2022
Ferdi de Bruijn - klokken en LED-objecten - www.ferdidebruijn.nl2022
Floor de Bruyn-Kops - sprekend werk met subtiel kleurgebruik - www.floordebruynkops.nl2021
An Brzoskoski - treffend weergegeven geboetseerde kindergezichten - www.anbrzoskowski.nl2022
Iefke Cochius - www.iefkecochius.nl2022
Jos Dirix - bronzen paarden - www.josdirix.com2021
Daan van Doorn - bloemstillevens, dieren, portretten - www.daanvandoorn.com2022
Petra Dorst - lieflijke, figuratieve sculpturen - www.artgallery11m.com/petra-dorst 2021
Sam Drukker - weergaloze tekeningen en schilderijen - www.samdrukker.com2021
Lilian Eliëns - schetsmatige modellen, die desondanks mensen blijven - www.lilianeliens.nl2021
Gertjan Evenhuis - beelden, meestal van graniet of basalt - www.gertjan-evenhuis.nl2022
Dina Furrer - fotografie - www.dina-artphoto.nl2022
Paul de Graaf - foto’s die beklijven - www.pauldegraaff.com2021
Bojan Gurbaj - smaakvolle kunst - www.bojangurbaj.com2021
Yolanda Den Hoed - gracieuze bronzen beelden - www.onlinekunstenaars.nl/overzicht/yollieart2021
Fieke Hordijk - www.fiekehordijk.nl2022
Alma Jansen - www.atelieralmajansen.nl2022
Marco Käller - werk met water als referentie - www.kaller.nl2021
Jonneke Kodde - bronzen beelden van vogels - www.jonnekekodde.com2022
Meli Kuhn - vrouwen met een eigen signatuur - www.melikuhn.com2021
Paul Latta - bijzondere houten figuren - www.facebook.com/itslatta2022
Olav van Lede - veelzeggende pop art - www.olavart.nl2022
Henk Mulder - knap realistisch werk - www.henkmulder.com2022
Marianne Y Naerebout - naïef - puur - kleurrijk - bruisend werk - www.naerebout.nl2021
Corjan Nodelijk - vertederende fantasiebeelden - www.corjannodelijk2021
Sylvie Overheul - mooi werk, vaak met een humoristisch tintje - www.sylvieoverheul.nl2021
Hub Pollen - stillevens op hoog niveau - www.hubpollen.com2021
Martein Peeters - oude kunst in een hedendaagse jas - www.peeters-paintings.com2021
Walter Rast - abstracte werken met zand, cement, stukken lood en bladgoud - www.walterrast.nl2022
Anton Rombout - realistische doeken en metalen beelden - www.smid-rombout.nl2022
Aris Roskam - anders - leuk en attractief - www.arisroskam.com2021
Mieke Sampers - knappe composities in reliëf - www.miekesampers.nl2021
Ron Schouten - realistische schilderijen met vooral dierenkoppen - www.ron-schouten.jouwweb.nl2021
Ivan Shalmin - veelzijdig abstract fotografisch werk t/m abstracte video schilderijen - www.ivanshalmin.com2022
Ineke Snoek - karaktervolle beelden - www.beeldenvanpien.nl2021
Frédérique Spigt - prikkelend, semi realistisch werk - www.rollingartshows.com2022
Claudia Stapel - indringende portretten - www.claudiastapel.com2021
Leon Strous - fantasierijke, humoristische combinaties, absurditeiten en houdingen in 3D - www.galeriestrous.nl2022
Jacques Tange - herkenbare stijl met een verhaal - www.jacquestange.art2021
Anja Temmink - zo indrukwekkend kan kunst zijn - www.lamozanja.nl2021
Toon Thijs - uitzonderlijk keramiek - www.toonthijs-keramiek.com 2021
Marian Timmer - keramiek en brons met een uitgesproken eigen signatuur - www.mariantimmerkeramiek.nl2021
Eline Ulaen - prachtige bloemen en meer - www.elineulaen.nl2022
Ad Verstijnen - vrolijke, kleurrijke, gestileerde figuren - www.adverstijnen.nl2021
Frank Vincent - fraaie, meestal grote ruimtelijke vormen van staal - www.frankvincent.nl2021
Hanneke van Vliet - mooi geconstrueerde abstracte werken met keramiek - www.hannekevanvliet.nl2021
Gerty Vos - knap realistisch werk op doek - www.gertyvos-artist.com2021
Karin van de Walle - langbenige keramische sculpturen - www.karinvandewalle.com2021
Jan Weber - originele onderwerpkeuzes - www.janweber.nl2021
Wil Westerweel - foto’s met een bijzondere sfeer - www.wilwesterweelfotografie.nl2021
Herbert Immer Willems - kleurrijk werk van olieverf op panelen - www.herbertwillems.webs.com2021
Henk Winkelman - beelden en reliëfs met karakters - www.winkelmankunst.nl2021
Ank van der Zee - beelden van mensen en dieren - www.ankvanderzee.nl2022
Wilhelmina Zoutewelle - muziek in beeld - www.wilhelminazoutewelle.nl2022